Usługi usuwania śniegu oraz usuwania śliskości w sezonie zimowym 2024 dróg, chodników, ciągów pieszo – jezdnych Gminy Ustka
Wójt Gminy Ustka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00222722
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-28 10:13
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8390030153
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
8 przyznanych
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "BOCIEK"Słupsk, PL
63 849,2 PLNMARTYNA BRANDTUstka, PL
84 720 PLNBOGDAN KORDASIŃSKIUstka, PL
66 808,8 PLNROBERT SASKOStarkowo, PL
74 597,76 PLNROBERT SASKOStarkowo, PL
74 597,76 PLNJAROSŁAW KLIMEKRowy, PL
69 720 PLNTOMASZ CHEDAObjazda, PL
36 500 PLNTOMASZ SZYMCZAKWitkowo, PL
70 420 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.