Dowóz dzieci z niepełnosprawnością do szkół w 2024 roku
Gmina Jaktorów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00223012
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-28 11:18
- Lokalizacja
- Jaktorów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8381426443
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
4 przyznane
KONRAD CZUPRYŃSKIMrozy, PL
104 226 PLNKONRAD CZUPRYŃSKIMrozy, PL
29 526 PLNKONRAD CZUPRYŃSKIMrozy, PL
104 226 PLNTAXI OSOBOWE Marek BielaGrodzisk Mazowiecki, PL
95 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.