Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont głównych ciągów drogowych w Powiecie Grójeckim
Powiat Grójecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00223369
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00223369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-28 12:36
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d895239-b6ab-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 7972052212
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00223369 z dnia 2024-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont głównych ciągów drogowych w Powiecie Grójeckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Grójecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 59
1.5.2.) Miejscowość: Grójec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 665 11 00
1.5.8.) Numer faksu: 48 665 11 47
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@grojec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grojec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spgrojec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont głównych ciągów drogowych w Powiecie Grójeckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d895239-b6ab-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038976/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa infrastruktury drogowej poprzez remont głównych ciągów drogowych w Powiecie Grójeckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00051596
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZPiRP.272.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Lokalizacja robót: Droga powiatowa Nr 1654W Kociszew - Mięsy, Gmina Grójec
Długość odcinka 2350,00 mb, od km 1+430 do km 3+680
Szczegółowy zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
1. wykonanie ścinki poboczy,
2. remont przepustu z rur PEHD,
3. wykonanie podbudowy z mieszanki MCE,
4. wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szerokości jezdni,
5. wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni,
6. zabezpieczenie krawędzi kruszywem.
2. Lokalizacja robót: Droga powiatowa Nr 1601W Pniewy - Rembertów, Gmina Pniewy
Długość odcinka 1020,00 mb, od km 0+010 do km 1+030
Szczegółowy zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
1. wykonanie ścinki poboczy,
2. mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego,
3. mechaniczne karczowanie krzaków i podszycia,
4. remont podbudowy z mieszanki MCE,
5. wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szerokości jezdni,
6. wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni,
7. zabezpieczenie krawędzi kruszywem.
3. Lokalizacja robót: Droga powiatowa Nr 1692W Strzałki – Rudki - Wierzchy, Gmina Nowe Miasto nad Pilicą
Długość odcinka 860,00 mb, od km 4+300 do km 5+160
Szczegółowy zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
1. wykonanie ścinki poboczy,
2. Wykonanie remontu cząstkowego istniejącej nawierzchni,
3. wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szerokości jezdni,
4. wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni,
5. zabezpieczenie krawędzi kruszywem.
4. Lokalizacja robót: Droga powiatowa Nr 1675W Wola Chynowska - Podgórzyce, Gmina Chynów
Długość odcinka 5700,00 mb, od km 2+830 do km 8+530
Szczegółowy zakres robót obejmuje wykonanie następujących prac:
1. roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych,
2. roboty rozbiórkowe,
3. zdjęcie warstwy humusu,
4. ustawienie obramowania nawierzchni z krawężników, oporników, obrzeży,
5. wykonanie podbudowy z kruszyw naturalnych pod nawierzchnię na chodniku,
6. wykonanie podbudowy z kruszyw stabilizowanych cementem pod nawierzchnię z kostki brukowej betonowej na zjazdach,
7. wykonanie wzmocnienia skarp i rowów,
8. ustawienie barierek zabezpieczających przy przepuście,
9. remont przepustów z rur PEHD,
10. wykonanie podbudowy z mieszanki MCE,
11. wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szerokości jezdni,
12. wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni,
13. zabezpieczenie krawędzi kruszywem,
14. wykonanie konstrukcji nawierzchni chodników,
15. wykonanie konstrukcji nawierzchni zjazdów
16. wykonanie organizacji ruchu,
17. wykonanie przejścia dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8497940,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12799149,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8497940,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590612306
7.3.3) Ulica: Południowa 17/19
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ziemne, wykonanie MCE - 30%, roboty brukarskie - 5%. Na tym etapie podwykonawcy nie są znani z nazwy.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8497940,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2024-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |