Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.:"Rozbudowa drogi gminnej 130217S - ul. Sienkiewicza w Gliwicach"
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00223734
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00223734/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-28 13:47
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07aab2b5-9fdd-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 6312440261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00223734 z dnia 2024-02-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.:"Rozbudowa drogi gminnej 130217S - ul. Sienkiewicza w Gliwicach"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240009251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płowiecka 31
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zachara_m@zdm.gliwice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07aab2b5-9fdd-11ee-948d-82b0c04ef8501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.:"Rozbudowa drogi gminnej 130217S - ul. Sienkiewicza w Gliwicach"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07aab2b5-9fdd-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223734
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021753/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.:,,Rozbudowa drogi gminnej 130217S - ul. Sienkiewicza w Gliwicach’’
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00569787
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM-ZPU.26.35.2023MZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3281500,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest Rozbudowa drogi gminnej 130217S – ul. Sienkiewicza w Gliwicach’’.
2. Zadanie realizowane jest w oparciu o dokumentację projektową dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi gminnej 130217S – ul. Sienkiewicza w Gliwicach’’ na postawie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej – Decyzja nr AB 2/2022 z dnia 26.04.2023 r.
3. W zakres przedmiotowej inwestycji został szczegółowo opisany w projekcie budowlanym i projektach technicznych, a w szczególności:
1) budowa ronda trójwlotowego;
2) budowa chodników;
3) budowa i przebudowa zjazdów publicznych;
4) przebudowa kanalizacji deszczowej;
5) budowa kanału technologicznego;
6) budowa oświetlenia z doświetleniem przejść dla pieszych;
7) przebudowa sieci wodociągowej
8) przebudowa sieci elektroenergetycznych;
9) przebudowa sieci gazowych;
10) udrożnienie i renowacja sieci sanitarnej;
11) przebudowa sieci teletechnicznej;
12) wykonanie organizacji ruchu;
13) niezbędne rozbiórki (ogrodzenia, stróżówka, nawierzchnie);
14) zagospodarowanie zielenią;
15) roboty towarzyszące oraz czynności niezbędne do realizacji prac budowlanych opisanych w niniejszej umowie i dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
4. Zakres zamówienia obejmuje również:
1) przygotowanie kompletu materiałów na potrzeby dokonania skutecznego zawiadomienia odpowiedniego organu nadzoru budowlanego o rozpoczęciu i zakończeniu robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
2) przygotowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej;
3) wykonanie projektu organizacji ruchu na czas robót wraz z jego zatwierdzeniem;
4) wprowadzenie i utrzymanie oznakowania organizacji ruchu na czas robot;
5) zlecenie nadzorów branżowych;
6) wykonanie i montaż tablicy informacyjnej w związku z dofinansowaniem inwestycji z Rządowego Funduszu Rozbudowy Dróg Szczegóły zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233128-2 - Roboty budowlane w zakresie rond
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2398065,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2712765,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2398065,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 631 22 71 918
7.3.3) Ulica: ul. Nad Bytomką 1,
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Częściowo rozbiórki i roboty drogowe, tymczasowa i docelowa organizacja
ruchu, wycinki i roboty zieleniarskie, roboty elektryczne i
teletechniczne, gazociąg, kanalizacja deszczowa i wodociąg
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2398065,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-02-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |