Ochrona fizyczna wraz z dojazdem grupy interwencyjnej nieruchomości w Poznaniu przy ul. Kórnickiej 24, ul. Ratajczaka 44 w podziale na 2 części
ZARZĄD KOMUNALNYCH ZASOBÓW LOKALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00224293
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-28 21:22
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2090002942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
2 przyznane
AGENCJA OCHRONY 'PEWNOŚĆ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL
286 206,44 PLNAGENCJA OCHRONY 'PEWNOŚĆ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL
286 206,44 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.