Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO – przebudowa drogi powiatowej na odcinku Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa (dokumentacja techniczna)

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W EŁKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00224346
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-29 07:30
Lokalizacja
Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8481570808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

3 przyznane

MATEUSZ LUTOWEłk, PL
366 540 PLN
MATEUSZ LUTOWEłk, PL
231 240 PLN
MATEUSZ LUTOWEłk, PL
231 240 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.