Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.
Gmina Nowa Wieś Lęborska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00164729
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00164729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-27 09:03
- Lokalizacja
- Nowa Wieś Lęborska, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3570ebd9-1c3c-4c69-8af3-3fec5fb56a50
- Identyfikator
- 8411609623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga ZawistowskaIława, PL · lot 0
68 880 PLNPrzedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga ZawistowskaIława, PL · lot 1
68 880 PLNPrzedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga ZawistowskaIława, PL · lot 2
68 880 PLNPrzedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga ZawistowskaIława, PL · lot 3
71 340 PLNPrzedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga ZawistowskaIława, PL · lot 4
71 340 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00164729 z dnia 2025-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Wieś Lęborska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 24
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-351
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.bukowska@nwl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nwl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3570ebd9-1c3c-4c69-8af3-3fec5fb56a501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3570ebd9-1c3c-4c69-8af3-3fec5fb56a50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00164729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048165/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktów czerpania wody do celów przeciwpożarowych na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102316
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowychw miejscowości Obliwice
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Obliwice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Obliwice (dz. 31/6, obr. Obliwice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 1500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierki ochronne – ok. 100 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 200 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – 100 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 68880,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych wmiejscowości Redkowice.
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Redkowice.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Redkowice (dz. 81/3 i 77/13 obr.
Redkowice):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,3 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 68880,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowychw miejscowości Tawęcino.
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Tawęcino.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Tawęcino (dz. nr 184/2, obr. Tawęcino):
• oczyszczenie i pogłębienie zbiornika – 0,15 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 2500 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 200 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 400 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 200 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
2. Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 68880,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowychw miejscowości Łebień.
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowych w
miejscowości Łebień.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Łebień (dz. 76 i 175/5, obr. Łebień):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie drogi dojazdowej (droga z płyt YOMB) – 300,0 m x 5 m = 1500,00 m2
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 400 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 71340,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy punktu czerpania wody do celów przeciwpożarowychw miejscowości Nowa Wieś Lęborska.
Wymagania minimalne w zakresie robót i wyposażenia punktu czerpania wody Nowa Wieś Lęborska (dz. 1020 i 520/32 lub
520/65, obr. Nowa Wieś Lęborska):
• oczyszczenie i pogłębienie cieku wodnego – 0,01 ha
• wykonanie utwardzeń fragmentów terenu wraz z podjazdami do lustra wody (nawierzchnie z płyt YOMB/MEBA/kruszywo
skalne typu YUMAN) – 250 m2
• studnia ssawna betonowa z dwoma przewodami ssawnymi i rurociągiem PCV – 1 kpl.
• wykonanie ogrodzenia lub barierek ochronnych – ok. 25 mb
• wykonanie oświetlenia
• umocnienie linii brzegowej z płyt MEBA – ok. 50 m2
• kiszka faszynowa/belka startowa – ok. 25 mb
• montaż wodowskazu – 1 szt.
Szczegółowy zakres określony został odrębnie do każdej z części zamówienia w opisie przedmiotu zamówienia,
stanowiącym Załącznik nr 6 oraz Załącznik nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 71340,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga Zawistowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382207009
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-21Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga Zawistowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382207009
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-21Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68880,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga Zawistowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382207009
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-21Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71340,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga Zawistowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382207009
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-21Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71340,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71340,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Projektowe „ÓSEMKA” Kinga Zawistowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382207009
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-21| 2025-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |