Oświetlenie przejść dla pieszych” w ramach zadania: „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych – oświetlenie” w formie zaprojektuj i wybuduj.

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00225177
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00225177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-29 11:42
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb724027-c044-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00225177 z dnia 2024-02-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oświetlenie przejść dla pieszych” w ramach zadania: „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych – oświetlenie” w formie zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb724027-c044-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Oświetlenie przejść dla pieszych” w ramach zadania: „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych – oświetlenie” w formie zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb724027-c044-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00225177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063936/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych - oświetlenie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00085410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: spr.10/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie projektu i budowa infrastruktury oświetleniowej przejść dla pieszych w gminie Piaseczno w lokalizacjach opisanych w Załączniku nr 1 do programu funkcjonalno- Użytkowego.
Zamówienie obejmuje:
1. Opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczej oraz projektu fotometrycznego budowy oświetlenia przejść dla pieszych,
2. Przygotowanie projektów stałej oraz czasowej organizacji ruchu dla obszarów, gdzie planowane jest doświetlenie przejścia dla pieszych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych zgód i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia prac.
3. Wykonanie robót drogowych wynikających z konieczności dostosowania istniejącej infrastruktury do wymagań stawianych w wykonanych projektach organizacji ruchu i o standardach wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.
4. Wykonanie robót elektrycznych-oświetleniowych w zakresie:
4.1 Budowy kablowych linii ziemnych od istniejącego oświetlenia do projektowanego słupa doświetlającego przejście dla pieszych zrealizowane kablem YAKXS 4x25mm2,
4.2 Posadowienia słupów oświetleniowych dwuwnękowych - aluminiowych anodowanych o kolorze grafitowym na fundamentach betonowych dedykowanych dla przejść dla pieszych,
4.3 Montażu opraw oświetleniowych typu LED dedykowanych dla przejść dla pieszych,
4.4 Montażu złączy słupowych we wnękach słupowych oraz bezpieczników w obwodach zasilania poszczególnych opraw oświetleniowych,
4.5 Wykonaniu zasilania planowanych instalacji zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi zasilania (z istniejącej sieci oświetleniowej),
4.6 Montażu aktywnych najezdniowych punktowych elementów odblaskowych po obu stronach każdego przejścia dla pieszych wraz z zasilaniem, zasilanych dedykowanym kablem. Niniejsze elementy należy zamontować w linii prostej co 75 cm pomiędzy linią warunkowego zatrzymania P-14 a przejściem dla pieszych P-10.
4.7 Montaż we wnękach słupowych zasilaczy oraz baterii podtrzymujących podświetlenie aktywnych najezdniowych punktowych elementów odblaskowych również w ciągu dnia.
4.8 Wykonaniu pomiarów elektrycznych odbiorczych wybudowanych elementów oświetlenia drogowego,
4.9 Odtworzeniu nawierzchni pasa drogowego na całej szerokości i długości wykopów pod kabel i fundamenty słupów.
4.10 Odtworzeniu nawierzchni jezdni po montażu najezdniowych punktowych elementów odblaskowych wraz z ich zasilaniem.
5. zawiadomienie o zakończeniu budowy i uzyskanie przyjęcia wybudowanych obiektów do użytkowania o ile takowe jest wymagane zgodnie z ustawą prawo budowlane
6. zakup wielofunkcyjnego miernika parametrów instalacji elektrycznych Sonel MPI-540-PV lub innego o parametrach równoważnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 481.850,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 793.842,00 zł brutto, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do oferty najkorzystniejszej.
2024-02-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane