Modernizacja ulic na terenie miasta Głogów Małopolski (ul. ks. Larymowicza i ul. Jana Pawła II)
GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00226521
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00226521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-01 08:16
- Lokalizacja
- Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d63c8c03-b52a-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5170038464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00226521 z dnia 2024-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulic na terenie miasta Głogów Małopolski (ul. ks. Larymowicza i ul. Jana Pawła II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/glogow-mlp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ulic na terenie miasta Głogów Małopolski (ul. ks. Larymowicza i ul. Jana Pawła II)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d63c8c03-b52a-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00226521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00044967
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1690493,80
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest :
a) remont drogi gminnej nr 108352R ulicy Jana Pawła II w km lokalnym 0+000 – 1+057 zlokalizowanej na działce nr ew. 3131, w Głogowie Małopolskim. Przedmiotowy odcinek ulicy Jana Pawła II (1080,0 m) posiada nawierzchnię bitumiczną zmiennej szerokości w złym stanie technicznym posiada liczne spękania, nierówności i koleiny. Chodniki i krawężniki są miejscami pofałdowane, uszkodzone a pobocza gruntowe nierówne, zaniżone.
W ramach remontu przewiduje się:
– frezowanie nawierzchni, a następnie ułożenie warstwy profilowo - ścieralnej z betonu asfaltowego,
– remont chodnika – przełożenie, lub wymiana zniszczonych elementów nawierzchni, odtworzenie podbudowy, wymiana zniszczonych krawężników,
– regulację pionową studzienek,
– w miejscach zdeformowanych wyrównanie poboczy.
b) przebudowa drogi gminnej nr 108386R w ciągu ulicy ks. Larymowicza km 0+000 – 0+565 zlokalizowanej na działkach nr ew. 917, 916, 739 w Głogowie Młp. Przedmiotowy odcinek o długości 565,0 m posiada nawierzchnię bitumiczną zmiennej szerokości w złym stanie technicznym posiada liczne spękania, nierówności i koleiny. Chodniki z płytek betonowych różnego rodzaju i krawężniki są pofałdowane, uszkodzone, lub zniszczone i nie nadające się do ponownego wykorzystania.
W ramach przebudowy przewiduje się :
– frezowanie nawierzchni, a następnie ułożenie warstwy profilowo - ścieralnej z betonu asfaltowego,
– rozbiórka i ułożenie nowych krawężników na ławie betonowej,
– rozbiórka istniejących elementów nawierzchni chodników oraz ułożenie nowej z kostki betonowej,
– regulację pionową studzienek
2. Zakres robót określa przedmiar robót i dokumentacje projektowe w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3. Wymagania jakościowe odnoszące się głównych elementów przedmiotu zamówienia zgodnie z art. 246 ust.2 uPzp – określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja projektowa w OPZ
4. Zamawiający informuje, iż zgodnie ze Wstępną Promesą dotyczącą dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych nr Edycja8/2023/5522/PolskiLad z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Modernizacja ulic na terenie miasta Głogów Małopolski (ul. ks. Larymowicza i ul. Jana Pawła II) dofinansowanie do ww. inwestycji wynosi do 1 900 000,00 PLN (brutto).
UWAGA: Kwota dofinansowania z Programu określona w promesie, (w przypadku wartości najkorzystniejszej oferty poniżej kwoty dofinansowania) ulegnie automatycznie zmniejszeniu (i wynosić będzie 95% wartości najkorzystniejszej oferty z BGK oraz 5% wkładu własnego Zamawiającego) z zachowaniem poniższych transz płatności.
Etapy płatności wynikają z Regulaminu Ósmej Edycji Naboru Wniosków o dofinansowanie Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych dostępnej na stronie internetowej https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/#c28864
Zgonie z „Programem” Zamawiający ustala, że wypłata wynagrodzenia dla Wykonawcy nastąpi wg poniższych transz płatności (niezależnie od etapów realizacji inwestycji) :
1) Pierwsze transze płatności (wkład własny Zamawiającego) = wartość oferty brutto -/minus/ kwota dofinansowania z Programu tj. 1 900 000,00 PLN brutto
*( możliwość fakturowania częściowego na kwotę wkładu własnego Zamawiającego).
2) Druga transza płatności (z Banku BGK) wynosi 1 900 000,00 PLN brutto (100% kwoty dofinansowania z Programu),
*(płatność ( faktura) końcowa po zakończeniu realizacji inwestycji) - w terminie do 30 dni od dnia odbioru inwestycji przez Zamawiającego - w ramach drugiej transzy możliwość wystawienia tylko jednej faktury końcowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1648263,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2328946,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1648263,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LESZEK KOCHANOWICZ Firma – Usługowo – Handlowo – Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1648263,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |