Usługi psychologa świadczącego pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów w podziale na 22 części

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00226910
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-01 10:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5252184812
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

18 przyznanych

Patrycja Wudniak – PsychoterapiaWarszawa, PL
87 360 PLN
Centrum Psychoterapii Bezpieczna Przystań Ewa AdamczykOżarów Mazowiecki, PL
87 360 PLN
Aleksandra Maciopa Pomoc PsychologicznaGórowo Iławeckie, PL
89 280 PLN
Gabinet Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej "Optimum" Marek FigielaWarszawa, PL
89 280 PLN
Maria KruszewskaKraków, PL
86 400 PLN
Psychoterapeuta Dorota BożejewiczWarszawa, PL
111 600 PLN
Weronika Choinka psycholog/psychoterapeutaWarszawa, PL
109 200 PLN
MAŁGORZATA PAWLAK-KRZACZEKWarszawa, PL
131 040 PLN
Oleksandra ShkoropataŁomianki, PL
132 480 PLN
Maciej Malec PsychologWarszawa, PL
133 920 PLN
Aleksandra Słomkowska PsychologWarszawa, PL
129 600 PLN
Stacja Psychologiczna Magdalena Kępka-PanekPiastów, PL
129 600 PLN
Dominika BałdykaTuliszków, PL
132 480 PLN
Marta HonoryWarszawa, PL
151 200 PLN
Agnieszka DoboszyńskaWarszawa, PL
156 240 PLN
Urszula WądołowskaBiałystok, PL
149 520 PLN
Jakub PiechBiałystok, PL
156 240 PLN
Michał KurnickiWarszawa, PL
163 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.