ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ LEKÓW DO PROGRAMÓW LEKOWYCH DLA POTRZEB SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00227534
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-01 12:29
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7162238942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby farmaceutyczne

Wykonawcy

3 przyznane

'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
115 015,68 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
4313,09 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
4313,09 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.