Przebudowa dróg na terenie gminy Gozdowo – Polski Ład edycja 8
Gmina Gozdowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00227815
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00227815/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-01 13:21
- Lokalizacja
- Gozdowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e924e34-c589-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 7761615061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00227815 z dnia 2024-03-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Gozdowo – Polski Ład edycja 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gozdowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015951
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krystyna Gozdawy 19
1.5.2.) Miejscowość: Gozdowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-213
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: (24) 276-21-12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gozdowo.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gozdowo.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e924e34-c589-11ee-a84d-d63fc4d19e651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg na terenie gminy Gozdowo – Polski Ład edycja 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e924e34-c589-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227815
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022779/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg na terenie gminy Gozdowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00094857
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RBK.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg na terenie gminy Gozdowo.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przebudowę następujących dróg:
1. Przebudowa drogi w miejscowości Bonisław (ul. Leśna) – 677,00 mb,
2. Przebudowa drogi w miejscowości Bonisław (ul. Kolonijna) – 941,00 mb,
3. Przebudowa drogi w miejscowości Gozdowo (ul. Leśna) – 471,00 mb,
4. Przebudowa drogi w miejscowości Gozdowo (ul. Płocka) – 765,00 mb,
UWAGA: Przebudowa drogi w miejscowość Gozdowo ul. Płocka nie obejmuje budowy 2 szt. wyniesionych przejść dla pieszych, wymiany oznakowania pionowego oraz wymiany wiaty przystankowej.
5. Przebudowa drogi w miejscowości Kolczyn – 914,00 mb,
6. Przebudowa drogi w miejscowości Kurówko – 775,00 mb,
7. Przebudowa drogi w miejscowości Węgrzynowo – 520,00 mb.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do:
a) wykonania robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową
i przedmiary, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz uwarunkowaniami wynikającymi z niniejszego zamówienia,
b) zapewnienia obsługi geodezyjnej przez osobę/y posiadające odpowiednie uprawnienia,
c) opracowanie czasowych organizacji ruchu, dla przebudowywanych dróg,
d) wykonanie wszelkich robót zgodnie z uzgodnieniami gestorów urządzeń umieszczonych w pasie drogowym,
Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w trakcie robót odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wywóz odpadów budowlanych będzie odbywał się na koszt Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 3 000 000,00 zł (brutto). W przedmiotowym postępowaniu zostało złożonych 6 ofert. Oferta z najniższą ceną została złożona na kwotę 3 161 100,00 zł. Po analizie możliwości finansowych, Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2024-03-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |