Remont budynku przy ul. Pocztowej 35 w Więcborku

GMINA WIĘCBORK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00165051
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00165051/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-27 10:31
Lokalizacja
Więcbork, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db68ae5e-ad1a-49c3-b325-d4c3135fbdec
Identyfikator
5040025842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneBetonowanieTynkowanieRoboty murarskie i muroweRoboty malarskieKładzenie glazuryRoboty izolacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeKładzenie rynienInstalowanie wyrobów metalowychInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty przy wznoszeniu rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ MICHALAKWięcbork, PL · lot 0
299 929,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00165051 z dnia 2025-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku przy ul. Pocztowej 35 w Więcborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIĘCBORK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 22

1.5.2.) Miejscowość: Więcbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-410

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 389 52 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wiecbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db68ae5e-ad1a-49c3-b325-d4c3135fbdec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku przy ul. Pocztowej 35 w Więcborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db68ae5e-ad1a-49c3-b325-d4c3135fbdec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00165051

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043326/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont budynku przy ul. Pocztowej 35 w Więcborku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00076417

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SB.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja obejmuje remont całościowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Pocztowej 35 w Więcborku, ujętego w wojewódzkiej ewidencji zabytków pod pozycją 323. Lokalizacja – dz. Nr ew. 193/2, obręb 0002 Więcbork.
Przedmiotem zadania jest remont częściowy dachu, tj. wymiana istniejącej dachówki na nową wraz z wymianą części obróbek blacharskich (opierzenia, rynny, rury spustowe, parapety itp.), wymiana pokrycia dachowego na wieży z blachy miedzianej oraz wymiana pozostałych pokryć dachowych.
Ponadto inwestycja obejmuje remont całościowy elewacji, tj. wykonanie częściowej termomodernizacji ścian (styropian), wymianę częściowej stolarki okiennej i drzwiowej, remont komina zewnętrznego, renowację detali architektonicznych, naprawę schodów wejściowych, balustrad stalowych, wykonanie nowego tynku strukturalnego, malowanie elewacji farbami elewacyjnymi oraz wykonanie wszelkich dodatkowych robót budowlanych niezbędnych dla prawidłowego wykonania przedmiotu zadania.
Prace objęte zamówieniem nie wymagają uzyskania Pozwolenia na budowę oraz Zgłoszenia robót właściwemu organowi. Zakres prac przewidzianych w ramach przedmiotowego przetargu jest zakwalifikowany jako roboty remontowe (art. 3 pkt 8 ustawy z dn. 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane - Dz. U z 2024r., poz. 725 ze zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262300-4 - Betonowanie

45410000-4 - Tynkowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299929,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327939,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299929,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHAŁ MMICHALAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYHNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WEGNER&MICHALAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911423682

7.3.3) Ulica: NA SKARPIE

7.3.4) Miejscowość: WIĘCBORK

7.3.5) Kod pocztowy: 89-410

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299929,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane