Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. WŁADYSŁAWA PODKOWIŃSKIEGO W MOKREJ WSI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00228089
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-01 14:13
Lokalizacja
Mokra Wieś, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1251280598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieMrożone produkty rybneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneSoki owocowe i warzywneRóżne produkty spożywczeProdukty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobneProdukty rolnictwa i ogrodnictwaOwoce, warzywa i podobne produktyPrzetworzone owoce i warzywaDania gotowe

Wykonawcy

8 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AMD S.C.WOŁOMIN, PL
34 791,7 PLN
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
17 252 PLN
MIROSŁAW LASKAJadów, PL
6126 PLN
WIDAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPrzemyśl, PL
12 064,13 PLN
ZPUH BARBARA OWCZARSKATŁUSZCZ, PL
35 669,68 PLN
BARBARA OWCZARSKATŁUSZCZ, PL
4644 PLN
BARBARA OWCZARSKATŁUSZCZ, PL
30 703,47 PLN
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
30 703,47 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.