MONTAŻ PANELI DŻWIĘKOCHŁONNYCH NA SALI MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA KULTURY,SPORTU I REKREACJI W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM UL. POCZTOWA 7

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00228452
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00228452/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-01 19:59
Lokalizacja
Nowogród Bobrzański, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cea11bc4-79cf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9730413274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

MODERN CLASSIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
185 680,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00228452 z dnia 2024-03-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MONTAŻ PANELI DŻWIĘKOCHŁONNYCH NA SALI MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA KULTURY,SPORTU I REKREACJI W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM UL. POCZTOWA 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970034083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pocztowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Nowogród Bobrzański

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-010

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683276557

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@mgoksir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mgoksir.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nowogrodbobrz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MONTAŻ PANELI DŻWIĘKOCHŁONNYCH NA SALI MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA KULTURY,SPORTU I REKREACJI W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM UL. POCZTOWA 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cea11bc4-79cf-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00228452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00474414/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 MONTAŻ PANELI DŻWIĘKOCHŁONNYCH NA SALI MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA KULTURY,SPORTU I REKREACJI W NOWOGRODZIE BOBRZAŃSKIM UL. POCZTOWA 7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00474416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZ.271.1.21.2023.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173319,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie dotyczy prac budowalnych w sali widowiskowej w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim
2. Zakres inwestycji:
a) Dla oceny akustyki Sali koncertowej opracowany został operat akustyczny, który wskazuje potrzebę wykonania dodatkowych ustrojów dźwiękochłonnych, które wyeliminują pogłos oraz stworzą ochronę przeciwhałasową.
b) W zakres prac modernizacyjnych wchodzi montaż wiszących ustrojów dźwiękochłonnych. Projektuje się dwa rodzaje żagli o kształcie okręgów:
a/. Pierwszy o średnicy 4 m
- 4 szt o średnicy 4 m z płyty RN12/20/35 n) wycięte na okrąg z wtopionym oświetleniem punktowym
- konstrukcja sufita podwieszanego T24
- wełna mineralna o gęstości 30-50 kg/m3 i grubości 10 cm zakryta czarną flizeliną
- pasek z tworzywa sztucznego o gr 10 cm okalający wełną mineralną. Po wewnętrznej powierzchni paska oświetlenie z taśmy ledowej.
b/. Drugi o śrenicy 3 m
- 6 szt o średnicy 3 m z płyty RN12/20/35 n) wycięte na okrąg z wtopionym oświetleniem punktowym
- konstrukcja sufitu podwieszanego T24
- wełna mineralna o gęstości 30-50 kg/m3 i grubości 10 cm zakryta czarną flizeliną
- pasek z tworzywa sztucznego o gr 10 cm okalający wełną mineralną. Po wewnętrznej powierzchni paska oświetlenie z taśmy ledowej.

c) dane techniczne paneli dźwiękochłonnych:
Ciężar panelu dźwiękochłonnego o średnicy 4 m – 14,70kg*12,56m2=184,63kg
Ciężar panelu dźwiękochłonnego o średnicy 3 m – 14,70kg*7,06m2=103,78 kg

d) Konstrukcja mocowania panelu dźwiękochłonnego:
Obecny układ nośny konstrukcji dachu, pokrycia, sklepienia i panelu dźwiękochłonnego mocowany jest do krokwi dachowych – układ ten należy pozostawić bez zmian. Nowy układ konstrukcyjny projektuje się zbudować z krokwi drewnianej 12 x 8 cm dł. 6 m podwieszonej do trzech płatwi za pomocą systemowych złączy ciesielskich oraz gwoździ i wkrętów ciesielskich talerzowych.


Krokiew oprócz mocowania ciesielskiego mocowana będzie min dwoma wkrętami ciesielskimi talerzowymi fi 8 mm, l= 200 mm. Krokwie pośrednie projektuje się mocować w każdym polu pomiędzy krokwiami istniejącymi w miejscach wytyczonych dla najkorzystniejszego położenia linek mocujących panelu dźwiękochłonnego. Złącza ciesielskie umożliwiają również montaż krokwi pośrednich pomiędzy płatwiami, wtedy długość krokwie należy dopasować do rozstawu pomiędzy płatwiami. Krokwie pośrednie należy przed mocowaniem zabezpieczyć preparatem owadobójczym oraz przeciwogniowym.
e)Konstrukcja wieszaka panelu dźwiękochłonnego:
Projektuje się mocowanie paneli akustycznych do konstrukcji nośnej krokwi pośrednich za pomocą systemu linek i mocowań systemowych dla w/w konstrukcji zalecanych przez producenta. Należy przyjąć minimalną ilość linek mocujących 2 na każdy 1 m2 panelu dźwiękochłonnego – np. system linkowy do montażu gr 3 mm ( o obciążeniu zrywającym 10 N/mm2 – tj. ok. 588 kg).
f) Kolejność robót:
• zabezpieczenie istniejących podłóg i posadzek sali
• ustawienie rusztowań przestawnych z pomostem roboczym (zalecane na kołach gumowych) wysokości do 6 m
• wykonanie otworów w sklepieniu ( wiertarki wolnoobrotowe bez udaru)
• montaż konstrukcji krokwi pośrednich do płatwi
• przygotowanie paneli dźwiękochłonnych do montażu z wciągnięciem wieszaków linowych wypoziomowanie paneli zamocowanie uchwytów.
• Montaż oświetlenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185680,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185680,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Modern Classic sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5272928782

7.3.3) Ulica: Brylowska 2 lok. U3A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-216

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185680,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2024-03-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane