Wykonanie Systemu Sygnalizacji Pożaru w przy Przychodni przy ul. Chałubińskiego 1 na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli - ostatni etap.
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00228861
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00228861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-04 09:17
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02f11723-76fa-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9251723350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
Wykonawcy
1 przyznane
JAROSŁAW MISZTALSmyków, PL · lot 0
125 728,89 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00228861 z dnia 2024-03-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie Systemu Sygnalizacji Pożaru w przy Przychodni przy ul. Chałubińskiego 1 na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli - ostatni etap.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: z.grubecka@szpital-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
ttps://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,145583,3a4cae9ddad0743a29aeb1334183017e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie Systemu Sygnalizacji Pożaru w przy Przychodni przy ul. Chałubińskiego 1 na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli - ostatni etap.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02f11723-76fa-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00228861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00468615
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-280-87/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167216,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie systemu sygnalizacji pożaru w Przychodni przy ul. Chałubińskiego 1 na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli - ostatni etap.
2. Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia składa się:
1) Załącznik nr 1 – Projekt wykonawczy
2) Załącznik nr 1a - Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
3) Załącznik nr 1b – Przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125728,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290528,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125728,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VENTISS Systemy Alarmowe Jarosław Misztal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512025580
7.3.4) Miejscowość: Smyków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125728,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-09| 2024-03-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |