USŁUGA WYCINKI DRZEW, KRZEWÓW I ROŚLINNOŚCI NA TERENACH KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH 2.WOG

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00228928
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-04 09:40
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8951897962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wycinania drzewUsługi pielęgnacji drzew

Wykonawcy

3 przyznane

PAWEŁ BAWOROWSKIZielona Góra, PL
243 864 PLN
DAWID SUTKOWSKIŁowczówek, PL
19 440 PLN
USŁUGI OGRODNICZE ELITELAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBaranów Sandomierski, PL
19 440 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.