Sukcesywna usługa druku wraz z dostawą materiałów informacyjno-promocyjnych dla potrzeb ARP S.A.
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00229102
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-04 10:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5260300204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowaniaUsługi drukowania i powiązaneUsługi związane z drukowaniemUsługi drukowania i dostawy
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR OLEJNIKWarszawa, PL
77 490 PLNPIOTR OLEJNIKWarszawa, PL
103 320 PLNWIKTOR KRAWCZYŃSKIDobiesz, PL
77 490 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.