Budowa sieci wodociągowej na terenie działek 111/1, 111/3 (ul. Daniela) i 167/3 obręb Dołuje
Gmina Dobra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00229709
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00229709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-04 13:01
- Lokalizacja
- Dobra, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b5536c5-9fcc-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 8512948083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00229709 z dnia 2024-03-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej na terenie działek 111/1, 111/3 (ul. Daniela) i 167/3 obręb Dołuje
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 16A
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-003
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydzial@dobraszczecinska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.dobraszczecinska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b5536c5-9fcc-11ee-953e-c2ea26915e211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej na terenie działek 111/1, 111/3 (ul. Daniela) i 167/3 obręb Dołuje2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b5536c5-9fcc-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00229709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00565843
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKI.ZP.271.49.2023.LT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Dołuje przy ulicy Daniela, gmina Dobra, na terenie działki ewidencyjnej nr 111/1, 111/3 i 167/3.
W zakres inwestycji wchodzi budowa (bez przyłączy):
• Odcinka sieci wodociągowej od punktu w1-w16 z rury PE ø160 [mm] o łącznej długości L=134,44 [m].
• Odcinka sieci wodociągowej od punktu w 15-w15.6 z rury PE ø 110 [mm] o łącznej długości L=191,48 [m].
1.1. Ponadto przy wycenie robót należy uwzględnić ewentualną rozbiórkę chodnika przy dz. nr 163 w Dołujach, który wybudowany został po zaprojektowaniu wodociągu, oraz wystąpić do Starostwa Powiatowego w Policach o przejęcie gwarancji.
1.2. Inwentaryzację powykonawczą, należy wykonać uwzględniając faktyczny stan, po wykonaniu robót. Zmiany w stosunku do dokumentacji projektowej wymagają akceptacji Projektanta wraz ze wskazaniem klasyfikacji zmiany (istotna, nieistotna).
1.3. Po stronie Wykonawcy będzie realizacja przedmiotu zamówienia z zachowaniem najwyższej staranności, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, w oparciu o dokumentację projektową, pisma, uzgodnienia, warunki, opinie, decyzje, pozwolenia, a także uzyskanie protokołów odbiorów, wykonania badań, zgłoszeń, prowadzenia badań archeologicznych (w razie potrzeby), itp., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167403,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253872,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167403,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ATEL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551962395
7.3.3) Ulica: ul. Hubalczyków 47
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-776
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167403,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-03-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |