Rozbudowa Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Województwa Dolnośląskiego – ETAP I

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00229734
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00229734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-04 13:06
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d67d9575-c4d0-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
8960005064
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00229734 z dnia 2024-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Województwa Dolnośląskiego – ETAP I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borowska 138

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-552

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kwpsp.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-wroclaw

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kwpsp_wroclaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Województwa Dolnośląskiego – ETAP I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d67d9575-c4d0-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00229734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00092639/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Województwa Dolnośląskiego - Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00094655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WT.2370.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla stanu surowego otwartego, przebudowa sieci ciepłowniczych, roboty budowlane związane z przebudową sieci ciepłowniczej, roboty wykończeniowe węzłów ciepłowniczych W1, W2 i W3, zabezpieczenie węzła ciepłowniczego W1 przed wpływami atmosferycznymi, sieci elektroenergetycznych, przewidziane do realizacji przy
ul. Borowskiej 138 we Wrocławiu, działka 22, AM-3, obręb Gaj, jednostka ewidencyjna: 026401_1.0013.AR_3.22/3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ze względu na to, że nie złożono żadnej oferty.
W powyższym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych do dnia 01.03.2024 r. do godz. 11:00 (tj. do upływu terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu nr 2024/BZP 00216966/01 z dnia 23.02.2024 r.) nie wpłynęła żadna oferta.
2024-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane