04/24. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na dostawę uzupełniającą materiałów medycznych jednorazowego użytku
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00231777
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-05 13:21
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122414692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneMateriały medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
JAKUB SIDOROWICZLublin, PL
94 932 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
94 932 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
30 974,4 PLNJAKUB SIDOROWICZLublin, PL
30 974,4 PLNOPTIMED PRO-OFFICE CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWęgrzce, PL
10 692 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.