USŁUGA NAPRAWY POJAZDÓW W ROKU 2024
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00232025
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-05 14:06
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7322159359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw samochodów
Wykonawcy
3 przyznane
PAWEŁ KUBIKPiotrków Trybunalski, PL
114 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTO-PLICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTomaszów Mazowiecki, PL
125 000 PLNCARUS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
114 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.