Wykonanie usługi sprzętowej równiarkami i walcami samojezdnymi w roku 2024 na drogach Gminy Przodkowo
GMINA PRZODKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00232166
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-05 14:34
- Lokalizacja
- Przodkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891005383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Walce drogowe
Wykonawcy
3 przyznane
CHMURZYŃSKI SYCHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL
85 411,2 PLNCHMURZYŃSKI SYCHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL
85 411,2 PLNCHMURZYŃSKI SYCHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL
85 411,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.