Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę dróg gminnych
GMINA PIETROWICE WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00232348
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-05 15:36
- Lokalizacja
- Pietrowice Wielkie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6391006339
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR NOWAKRacibórz, PL
60 270 PLNPIOTR NOWAKRacibórz, PL
47 970 PLNPIOTR NOWAKRacibórz, PL
60 270 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.