„Budowa oświetlenia ulicznego odcinka drogi wewnętrznej na działkach nr ewid.: 504/2, 491/2 w Marcinkowie oraz oświetlenia ulicznego drogi łączącej Marcinków Górny z Marcinkowem Dolnym.

GMINA WĄCHOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00232387
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00232387/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-05 16:25
Lokalizacja
Wąchock, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e20e1ebe-5917-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6641985659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychPróbne wykopy

Wykonawcy

1 przyznane

ETEC Sp. z o. o.Zawiercie, PL · lot 0
267 598,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00232387 z dnia 2024-03-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia ulicznego odcinka drogi wewnętrznej na działkach nr ewid.: 504/2, 491/2 w Marcinkowie oraz oświetlenia ulicznego drogi łączącej Marcinków Górny z Marcinkowem Dolnym.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WĄCHOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009930

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielkowiejska 1

1.5.2.) Miejscowość: Wąchock

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-215

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wachock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina.wachock.sisco.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wachock.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia ulicznego odcinka drogi wewnętrznej na działkach nr ewid.: 504/2, 491/2 w Marcinkowie oraz oświetlenia ulicznego drogi łączącej Marcinków Górny z Marcinkowem Dolnym.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e20e1ebe-5917-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00232387

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030913/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa sieci elektroenergetycznej dla oswietlenia ulicznego drogi wewnętrznej na działkach 504/2, 491/2 w Marcinkowie oraz oswietlenia łącznika Marcinków Górny Marcinków Dolny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00409014

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 246175,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV dla oświetlenia ulicznego odcinka drogi wewnętrznej na działkach nr ewid.: 504/2, 491/2 w Marcinkowie” cz. I.
Zadanie inwestycyjne swoim zakresem obejmuje:
• budowę linii kablowej doziemnej kablem typu YAKXS 4 x 25 mm2, o długości ok. 290 m,
• montaż słupów aluminiowych z fundamentem B 60 – 11 szt.,
• montaż opraw oświetleniowych LED o mocy 26 W – 11 szt.,
Budowa oświetlenia ulicznego drogi łączącej Marcinków Górny z Marcinkowem Dolnym.
Zadanie inwestycyjne swoim zakresem obejmuje:
• budowę linii kablowej doziemnej kablem typu YAKXS 4 x 25 mm2, o długości ok. 380 m,
• montaż słupów aluminiowych z fundamentem F150 – 9 szt.,
• montaż opraw oświetleniowych LED o mocy 44 W – 12 szt.,
• oprawy oświetleniowe muszą mieć zainstalowane urządzenia umożliwiające indywidualne zdalne sterowanie w ramach systemu City Touch, licencja wykupiona przez Wykonawcę na okres gwarancji.
• uruchomienie oświetlenia wprowadzenie do zdalnego systemu sterowania w porozumieniu z administratorem systemu,
• usunięcie zarośli,
• przywrócenie terenu w rejonie prowadzonych robót do stanu pierwotnego, humusowanie, obsianie trawą,
• obsługę geodezyjną bieżącą,
• inwentaryzację geodezyjną powykonawczą – 4 egzemplarze uzgodnione w Ośrodku dokumentacji geodezyjnej i Kartograficznej w Starachowicach,
• wszelkie uzgodnienia z PGE Dystrybucja S.A. w Skarżysku- Kamiennej oraz innym gestorami sieci leżą po stronie Wykonawcy,
• szczegółowy zakres określony jest w przedmiarze robót który należy rozpatrywać łącznie z projektem budowlanym, specyfikacjami technicznymi,
• Wykonawca winien zapoznać się z terenem budowy i dokumentacją projektową oraz wnieść uwagi przed rozpoczęciem robót,
• Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność prawną i finansową za zniszczenie własności prywatnej, samorządowej i państwowej podczas realizacji przedmiotu zamówienia,
UWAGA
Należy stosować oprawy o mocach zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia a nie projektem budowlanym.
Jeżeli dokumentacja projektowa lub specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia.
Zamawiający zastrzega sobie prawo wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. Opinia ta może stanowić podstawę do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o przyjęciu materiałów lub urządzeń równoważnych albo odrzuceniu oferty z powodu braku równoważności. Zamawiający dopuszcza zastosowanie słupów stalowych zamiast aluminiowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45122000-8 - Próbne wykopy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267598,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335389,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267598,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ETEC Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 356844280

7.3.3) Ulica: Kluczewska 2

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267598,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-03-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane