Dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu
Bydgoskie Centrum Sportu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00232415
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-05 18:19
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9532444179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Chemikalia do uzdatniania wody
Wykonawcy
3 przyznane
WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL
72 916,52 PLNWALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL
72 916,52 PLNWALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL
182 291,3 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.