Opracowanie PFU: 1. Modernizacja ZSP i mieszkań komunalnych w Braciejówce 2. Przebudowa istn. węzła cieplnego w ZSPI nr 1 w Olkuszu 3. Modernizacja SP w Sienicznie 4. Modernizacja SP nr 1 w Olkuszu
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00232500
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-06 07:35
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
4 przyznane
EKO-TECHNOLOGIE.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
47 970 PLNPROFILEX Pracownia Projektów Instalacyjnych Barbara MacudaOlkusz, PL
28 290 PLNBARBARA MACUDAOlkusz, PL
28 290 PLNEKO-TECHNOLOGIE.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
60 270 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.