Usługa sportowo-rekreacyjna dla pracowników
Sąd Okręgowy w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00233624
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-06 12:39
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391226136
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne
Wykonawcy
7 przyznanych
BENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
905 664 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
76 128 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
81 072 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
76 128 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
76 128 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
103 488 PLNBENEFIT SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
103 488 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.