Przebudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.
Gmina Józefów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00233988
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00233988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-06 13:52
- Lokalizacja
- Józefów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83b05b02-cfbf-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 9182003870
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00233988 z dnia 2024-03-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 37
1.5.2.) Miejscowość: Józefów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@ejozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ejozefow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83b05b02-cfbf-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83b05b02-cfbf-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00233988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096332/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 109468L w miejscowości Siedliska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00210641
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.2024.RC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Sporządzenie dokumentacji projektowej do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę. (Dokumentacja środowiskowa po stronnie zamawiającego, kanały technologiczne - kanalizacja kablowa wykonana).
2. Zapewnienie nadzoru autorskiego.
3. Długość budowanej drogi gminnej 1105 m
4. Powierzchnia jezdni utwardzona betonem asfaltowym 4100 m²
5. Szerokość rozbudowywanej drogi 3,5 m, szerokość jezdni na mijankach 5,0 m, ilość projektowanych mijanek 4
6. Konstrukcja jezdni 3,5 m
a) 4 cm – w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
b) skropienie emulsją asfaltową szybkorozpadową C 60 B 3 ZM
dozowanie emulsji 0,4 kg/m2, asfalt pozostały 0,24 kg/m2,
c) 4 cm – w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
d) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
e) istniejąca konstrukcja nawierzchni,
7. Wymiana dwu przepustów: Ø 0,6 m o szerokości 6 m i 8 m wraz z betonowymi ściankami (pionowe lub skośne) - kalkulacja własna.
8. Konstrukcja jezdni na poszerzeniach 5 m
a) 4 cm – w-wa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
b) skropienie emulsją asfaltową szybkorozpadową C 60 B 3 ZM
dozowanie emulsji 0,4 kg/m2, asfalt pozostały 0,24 kg/m2,
c) 4 cm – w-wa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
d) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
e) 4 cm – w-wa wiążąca z betonu asfaltowego AC 11 W 50/70 KR 1-2 wg WT-2:2010,
f) skropienie emulsją asfaltową wolnorozpadową C 60 B 10 ZM/R
dozowanie emulsji 0,7 kg/m2, asfalt pozostały 0,42 kg/m2,
g) 20 cm- podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2
wg WT-4:2010.
h) moduł odkształcenia wtórnego E2 ≥MPa
i) doprowadzenie podłoża do G1- zgodnie z wykonaną dokumentacją geologiczną /geotechniczną
9. Konstrukcja nawierzchni poboczy 0,75 m (dwustronnie)
a) 10 cm – nawierzchnia z mieszanki kruszywa niezwiązanego 0/31,5 KR 1-2 wg WT-4:2010.
10. Na odcinku w którym obecna nawierzchnia asfaltowa graniczy z pasem drogowym należy w dokumentacji projektowej uwzględnić przesunięcie jezdni wraz z podbudową w taki sposób, aby zapewnić po obu stronach pobocza tłuczniowe szerokości 0,75 m.
11.Wykonawca pokrywa koszt wytyczenia geodezyjnego przebiegu drogi oraz inwentaryzacji powykonawczej. (geodezyjnej)
5.3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ:
Załącznik nr 8 – Program funkcjonalno-użytkowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przyczyną unieważnienia postępowania jest fakt, zabezpieczenia w budżecie za małej kwoty w stosunku do ceny oferty (cena brutto najkorzystniejszej oferty z kwotą 1 793 340,00 zł przewyższa kwotę 656 027,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć tej kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1793340 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1793340 PLN
| 2024-03-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |