Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, zamieszkałymi na terenie Gminy Miasta Brodnicy w roku 2024

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BRODNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00234156
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-06 14:29
Lokalizacja
Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8741670531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjneUsługi fizjoterapiiUsługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

9 przyznanych

CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
202 400 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
141 000 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
155 100 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
258 500 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
413 600 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
33 840 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
404 800 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
131 600 PLN
CENTRUM REHABILITACJI NOVAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL
33 840 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.