Usługa badania rocznych informacji finansowych partii politycznych o subwencji oraz rocznych sprawozdań finansowych partii politycznych w zakresie wpływów na Fundusz Wyborczy
Krajowe Biuro Wyborcze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00234641
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-07 08:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261296686
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu finansowego
Wykonawcy
55 przyznanych
"BILANS - AUDYT KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
15 867 PLN"BILANS - AUDYT KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
23 370 PLN"BILANS - AUDYT KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
3690 PLN"BILANS - AUDYT KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
4305 PLN"BILANS - AUDYT KANCELARIA BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Warszawa, PL
3690 PLN'BUCHALTER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 081 PLN'BUCHALTER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
23 370 PLN'BUCHALTER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7995 PLNDOROTA DANILCZUKWarszawa, PL
10 701 PLNDOROTA DANILCZUKWarszawa, PL
20 910 PLNDOROTA DANILCZUKWarszawa, PL
3690 PLNDOROTA DANILCZUKWarszawa, PL
4305 PLNDOROTA DANILCZUKWarszawa, PL
9840 PLNAUDYT KANCELARIA ZALEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8856 PLNAUDYT KANCELARIA ZALEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 370 PLNAUDYT KANCELARIA ZALEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNAUDYT KANCELARIA ZALEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7995 PLNAUDYT KANCELARIA ZALEWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNBarbara Rafalska „Biuro Audytorsko – Księgowe Barbara Rafalska”Warszawa, PL
3813 PLNBarbara Rafalska „Biuro Audytorsko – Księgowe Barbara Rafalska”Warszawa, PL
11 685 PLNBarbara Rafalska „Biuro Audytorsko – Księgowe Barbara Rafalska”Warszawa, PL
4305 PLNBarbara Rafalska „Biuro Audytorsko – Księgowe Barbara Rafalska”Warszawa, PL
4305 PLNBarbara Rafalska „Biuro Audytorsko – Księgowe Barbara Rafalska”Warszawa, PL
3690 PLNPOLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE - PROFIT SP. Z O.O.Warszawa, PL
7872 PLNPOLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE - PROFIT SP. Z O.O.Warszawa, PL
11 685 PLNPOLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE - PROFIT SP. Z O.O.Warszawa, PL
3690 PLNPOLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE - PROFIT SP. Z O.O.Warszawa, PL
4305 PLNAUDYTORSKIE BIURO RACHUNKOWE 'GOODWILL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3936 PLNAUDYTORSKIE BIURO RACHUNKOWE 'GOODWILL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 910 PLNAUDYTORSKIE BIURO RACHUNKOWE 'GOODWILL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNAUDYTORSKIE BIURO RACHUNKOWE 'GOODWILL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNAUDYTORSKIE BIURO RACHUNKOWE 'GOODWILL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNRAFAŁ SOSNKOWSKIWarszawa, PL
3690 PLNRAFAŁ SOSNKOWSKIWarszawa, PL
3690 PLNRAFAŁ SOSNKOWSKIWarszawa, PL
7995 PLNZWIĄZEK REWIZYJNY BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH IMIENIA FRANCISZKA STEFCZYKAWarszawa, PL
20 910 PLNZWIĄZEK REWIZYJNY BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH IMIENIA FRANCISZKA STEFCZYKAWarszawa, PL
13 530 PLNZWIĄZEK REWIZYJNY BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH IMIENIA FRANCISZKA STEFCZYKAWarszawa, PL
17 220 PLNZWIĄZEK REWIZYJNY BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH IMIENIA FRANCISZKA STEFCZYKAWarszawa, PL
4305 PLNZWIĄZEK REWIZYJNY BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH IMIENIA FRANCISZKA STEFCZYKAWarszawa, PL
7995 PLNFIRMA AUDYTORSKA INTERFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3690 PLNFIRMA AUDYTORSKA INTERFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3690 PLNFIRMA AUDYTORSKA INTERFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
9840 PLNFIRMA AUDYTORSKA INTERFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
3690 PLNBFA AUDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNBFA AUDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNBFA AUDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7995 PLNBFA AUDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNFTW AUDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 685 PLNFTW AUDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNFTW AUDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4305 PLNFTW AUDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3690 PLNDANIEL DUDAWarszawa, PL
4305 PLNDANIEL DUDAWarszawa, PL
3690 PLNDANIEL DUDAWarszawa, PL
3690 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.