„zaprojektuj i wybuduj” na wykonanie robót remontowych wytypowanych pomieszczeń mieszkalnych w budynkach mieszkalnych PW w Warszawie przy ul. Waryńskiego 8, Filtrowa 71, Nowowiejska 12/18, Lwowska 7.

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00235499
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00235499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-07 12:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be8e1bda-89ee-11ee-b55a-a22b2d7f700e
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychKładzenie płytekRoboty malarskieTynkowanieMebleInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

MEBIS INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 423 516,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00235499 z dnia 2024-03-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„zaprojektuj i wybuduj” na wykonanie robót remontowych wytypowanych pomieszczeń mieszkalnych w budynkach mieszkalnych PW w Warszawie przy ul. Waryńskiego 8, Filtrowa 71, Nowowiejska 12/18, Lwowska 7.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (+48 22) 234 76 85

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mariola.plochocka@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„zaprojektuj i wybuduj” na wykonanie robót remontowych wytypowanych pomieszczeń mieszkalnych w budynkach mieszkalnych PW w Warszawie przy ul. Waryńskiego 8, Filtrowa 71, Nowowiejska 12/18, Lwowska 7.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be8e1bda-89ee-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035247/51/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.46 Wykonanie robót remontowych wytypowanych pomieszczeń mieszkalnych w budynkach mieszkalnych Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy ul. Waryńskiego 8, Filtrowa 71, Nowowiejska 12/18, Nowowiejsk...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00542120

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie
złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Przedmiotowe zamówienie spełnia wszystkie przesłanki do jego udzielenia:
1) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy Pzp o numerze
referencyjnym ZP.RB.MP.21.2023 nie zostały złożone żadne oferty,
2) jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-22cf5c2f-5137-11ee-a60c-9ec5599dddc1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.RB.MP.33.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 959848,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Realizację zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj” na wykonanie robót remontowych wytypowanych pomieszczeń mieszkalnych w budynkach mieszkalnych Politechniki Warszawskiej w Warszawie przy ul. Waryńskiego 8, Filtrowa 71, Nowowiejska 12/18, Lwowska 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45410000-4 - Tynkowanie

39100000-3 - Meble

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1423516,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1423516,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1423516,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mebis Inwestycje Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522122712

7.3.3) Ulica: ul. Olecka 23

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-980

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1423516,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane