Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich elewacji zewnętrznych Zamku w Gołuchowie, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

Muzeum Narodowe w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00235629
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00235629/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-07 12:35
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e1b9a1c-dc74-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
7770006321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty renowacyjneUsługi ochrony obiektów i budynków historycznych

Wykonawcy

1 przyznane

WIT PODCZERWIŃSKIJawornik 568, Myślenice, PL · lot 0
10 049 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00235629 z dnia 2024-03-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich elewacji zewnętrznych Zamku w Gołuchowie, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Poznaniu

1.3.) Oddział zamawiającego: MNP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275978

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marcinkowskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-745

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mnp.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnp.art.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich elewacji zewnętrznych Zamku w Gołuchowie, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e1b9a1c-dc74-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235629

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00106101/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlano – konserwatorskich elewacji zewnętrznych Zamku w Gołuchowie, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych podobnych polegających na wykonaniu robót budowlano - konserwatorskich przy elewacji Zamku w Gołuchowie. Roboty zostały przewidziane w zamówieniu podstawowym.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.281.2.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – konserwatorskich elewacji zewnętrznych Zamku w Gołuchowie, oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu. Zamawiający informuje, że szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia jest Dokumentacja techniczna – załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji. Zakres robót budowlanych podobnych: branża architektoniczno – konstrukcyjna i elektryczna oraz prace konserwatorskie przy elewacji – poz. 1 - 4, poz. 7 oraz poz. 11 przedmiaru robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45453100-8 - Roboty renowacyjne

92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wit Podczewrwiński Antiqa Konserwacja Dzieł Sztuki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811276348

7.3.4) Miejscowość: Jawornik

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10049100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-03
2024-03-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane