Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00236533
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-08 08:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262165905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
33 przyznane
Przedsiębiorstwo Usługowe "JOANNA" Joanna BarszczWARSZAWA, PL
35 000 PLNMonika BroniewiczWarszawa, PL
35 000 PLNKatarzyna Dubiel „Oficer”Warszawa, PL
35 000 PLNJAROSŁAW GARGOLWarszawa, PL
35 000 PLNAleksandra GrabowskaZąbki, PL
35 000 PLNPAMA Paweł JaglińskiPruszków, PL
35 000 PLNMałgorzata KarsuskaOżarów Mazowiecki, PL
35 000 PLNŁUKASZ KRYCHWarszawa, PL
35 000 PLNMarcin Pałyska FitmarWarszawa, PL
35 000 PLNRAPALSKI HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJózefosław, PL
35 000 PLNJulia TrojanWarszawa, PL
35 000 PLNElżbieta WeinbergerWarszawa, PL
35 000 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe "JOANNA" Joanna BarszczWARSZAWA, PL
35 000 PLNPrzemysław ZarębaPruszków, PL
35 000 PLNUsługi w Zakresie Pielęgniarstwa Wioletta ŻurawPilawa, PL
35 000 PLNTomasz BerPoznań, PL
35 000 PLNGrzegorz CzajkaMurowana Goślina, PL
35 000 PLNMarta Flis-MasłowskaPoznań, PL
35 000 PLNBartłomiej GarczykPoznań, PL
35 000 PLNGrażyna KamińskaPoznań, PL
35 000 PLNBożena KasprowiczPoznań, PL
35 000 PLNEjber.pl Szymon RakowskiPoznań, PL
35 000 PLNTOMASZ WUDARSKIPoznań, PL
35 000 PLNIrena CiurkotKraków, PL
35 000 PLNIzabela KaczorowskaKraków, PL
35 000 PLNJustyna ŁukaszykKraków, PL
35 000 PLNŁukasz TotaKraków, PL
35 000 PLNJózefa WnorowskaKraków, PL
35 000 PLNRafał WitasKraków, PL
35 000 PLNKarolina Grzenkowicz-PekSierakowice, PL
35 000 PLNTOMASZ GRZYWACZSopot, PL
35 000 PLNMarcin ŁuszczykGdynia, PL
35 000 PLNPiotr WnękSopot, PL
35 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.