Przebudowa dróg gminnych w obrębie ulicy Sportowej w Braniewie
Gmina Miasta Braniewa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00236997
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00236997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-08 10:44
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6c292f1-cb26-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 5821607800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00236997 z dnia 2024-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w obrębie ulicy Sportowej w Braniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Braniewa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747968
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 111
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@braniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.braniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://braniewo.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w obrębie ulicy Sportowej w Braniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6c292f1-cb26-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00236997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035215/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg gminnych w obrębie ulicy Sportowej w Braniewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00105333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.2.1.2024.KG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dróg gminnych w obrębie ulicy Sportowej w Braniewie na podstawie dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 14 do SWZ oraz pozwolenia na budowę- Decyzja nr 169/ 2011 z dnia 3 października 2011 r., stanowiąca załącznik nr 12 do SWZ, w tym również:
1) Wykonanie projektu wykonawczego i wprowadzenie zmian istotnych do pozwolenia na budowę jeżeli takie powstaną. Zakup mapy do celów projektowych po stronie Wykonawcy.
2) Demontaż płyt betonowych z ul. Sportowej, ul. Maratońskiej i ul. Piłkarskiej, protokolarne ich przekazanie Zamawiającego oraz przewóz na miejsce wskazane przez Zamawiającego.
3) Wykonanie prac pomiarowych/ geodezyjne wytyczenie terenu, prace przygotowawcze i roboty ziemne, wycinka drzew na podstawie uzyskanej decyzji.
2. Warunki realizacji zamówienia szczegółowo zawarte zostały we wzorze umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ
3. Zamawiający stosownie do treści art. 131 ust. 2 ustawy Pzp żąda odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Wizja lokalna ma charakter obligatoryjny tj. zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy który nie odbył wizji lokalnej, o której mowa powyżej.
4. Wykonawcy zobowiązani są zgłosić chęć uczestnictwa w ww. wizji poprzez platformę zakupową https://braniewo.ezamawiajacy.pl/ za pomocą formularza do komunikacji, w terminie nie później niż do 21.02.2024 r., do godz. 15.00.
5. Wizja lokalna odbędzie się w dniach 22.02.2024 r. od godz. 10.00- 12.00 oraz 23.02.2024 r. od godz. 10.00 – 12.00, przy ul. Sportowej w Braniewie. Zamawiający, na wniosek Wykonawcy dopuszcza możliwość zmiany godziny odbycia wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Mając powyższe na względzie Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie dofinansowane jest w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2023.| 2024-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |