Modernizacja (przebudowa) oczyszczalni ścieków w Olszówce.
GMINA OLSZÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00237334
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00237334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-08 12:08
- Lokalizacja
- Olszówka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97cf1897-c735-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 6662002107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00237334 z dnia 2024-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) oczyszczalni ścieków w Olszówce.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 15
1.5.2.) Miejscowość: Olszówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-641
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2617611
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.gminy@olszowka.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olszowka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) oczyszczalni ścieków w Olszówce.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97cf1897-c735-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00237334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053875/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja (przebudowa) oczyszczalni ścieków w Olszówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020;Poddziałanie: Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii;Operacja typu: Gospodarka wodno-ściekowa.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00099689
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach niniejszego zamówienia należy:
1) Wykonać kompletną dokumentację projektową w podziale na branże wraz z zgłoszeniem lub uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę, jeżeli jest wymagane.
2) Wykonać roboty budowlane polegające na kompleksowej modernizacji i przebudowie istniejącej oczyszczalni ścieków z rewitalizacją stawów ściekowych (usunięcie osadów dennych ze stawów ściekowych) oraz modernizacją armatury, sterowania i monitoringu pompowni sieciowych na terenie gminy Olszówka.
3) Wykonać rozruch, dokumentację powykonawczą, a końcowo uzyskać pozwolenie na użytkowanie, jeżeli jest to konieczne i przeprowadzić szkolenia pracowników.
4) Usunąć ze stawów i przekazać osad na koszt wykonawcy do utylizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5830632,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8244463,68 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Oferty odrzucone:Nr. 1 Wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlane„KAN-BUD” Arkadiusz Wawrzyniak na podstawie art. 226 ust. 1 lit. b) niespełnienie warunków udziału w postępowaniu wobec powoływania się na zasoby i doświadczenie Podwykonawcy przy wykonywaniu robót kluczowych zastrzeżonych do osobistego wykonywania przez Wykonawcę.
Nr. 2 Wykonawcy RAWO Infrastruktura Sp. z o. o. na podstawie art. 226 ust. 1 lit. b) niespełnienie warunków udziału w postępowaniu wobec powoływania się na zasoby i doświadczenie Podwykonawcy przy wykonywaniu robót kluczowych zastrzeżonych do osobistego wykonywania przez Wykonawcę.
| 2024-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |