Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w celu realizacji żywienia zbiorowego dla uczestników przedsięwzięć szkoleniowych w Ośrodku Szkoleniowo-Konferencyjnym w Lucieniu

Centralne Biuro Antykorupcyjne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00237396
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-08 12:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010025324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeProdukty mączneOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieJajaRyby przetworzone i konserwowaneOwoce, warzywa i podobne produktyPrzetworzone owoce i warzywaWarzywa mrożone

Wykonawcy

8 przyznanych

MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
42 200 PLN
GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
64 200 PLN
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
32 100 PLN
HUBERT BERLIŃSKIGostynin, PL
7500 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
11 100 PLN
HUBERT BERLIŃSKIGostynin, PL
19 100 PLN
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
8300 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
12 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.