Przebudowa drogi pow. nr 2633C ul.Narutowicza w Aleks Kuj. wraz z budową skrzyż. typu okrężnego w obrębie skrzyż. ul.Chopina, Dworcowa, Słowackiego, Narutowicza -ETAP I od km 0+000 do km 0+330
Zarząd Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00237767
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00237767/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-08 13:48
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d09759f8-b90c-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 8911413478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00237767 z dnia 2024-03-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi pow. nr 2633C ul.Narutowicza w Aleks Kuj. wraz z budową skrzyż. typu okrężnego w obrębie skrzyż. ul.Chopina, Dworcowa, Słowackiego, Narutowicza -ETAP I od km 0+000 do km 0+330
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910870248
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Ciechocińska 22, Odolion
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542822745
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdp.aleksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpodolion.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d09759f8-b90c-11ee-b7da-22bd761ba7f31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Utrzymanie Dróg i Mostów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi pow. nr 2633C ul.Narutowicza w Aleks Kuj. wraz z budową skrzyż. typu okrężnego w obrębie skrzyż. ul.Chopina, Dworcowa, Słowackiego, Narutowicza -ETAP I od km 0+000 do km 0+3302.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d09759f8-b90c-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00237767
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031507/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 2633C ulica Narutowicza w Aleksandrowie Kujawskim na odcinku od km 0+000 do km 0+360 wraz z budową skrzyżowania typu okrężnego - ETAP I od km 0+000 do km 0+330
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00055927
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DUDiM.272.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 2633C ulica Narutowicza w Aleksandrowie Kujawskim na odcinku od km 0+000 do km 0+360 wraz z budową skrzyżowania typu okrężnego w obrębie skrzyżowania ulic: Chopina, Dworcowa, Słowackiego, Narutowicza oraz od km 0+840 do km 1+397 - ETAP I od km 0+000 do km 0+330.
Przebudowa przedmiotowego odcinka drogi obejmuje:
- budowę skrzyżowania w obrębie ulic: Chopina, Dworcowej, Słowackiego, Narutowicza (skrzyżowanie typu okrężnego „rondo”),
- przebudowę infrastruktury drogowej (wykonanie nowych nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów, wzmocnienie konstrukcji nawierzchni),
- przebudowę infrastruktury sanitarnej (wpustów i przykanalików),
- przebudowę infrastruktury elektrycznej (oświetlenie uliczne),
- przebudowę infrastruktury telekomunikacyjnej (budowę kanału technologicznego),
- przebudowę infrastruktury technicznej kolidującej z przedmiotową inwestycją.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ.
UWAGA: Dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót zawierają szerszy niż wskazany w powyższym wyszczególnieniu zakres robót budowlanych.
Przedmiar robót zawiera zakres robót objętych przedmiotem zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2633C ulica Narutowicza w Aleksandrowie Kujawskim na odcinku od km 0+000 do km 0+360 wraz z budową skrzyżowania typu okrężnego w obrębie skrzyżowania ulic: Chopina, Dworcowa, Słowackiego, Narutowicza oraz od km 0+840 do km 1+397 - ETAP I od km 0+000 do km 0+330. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy.
Zamawiający wymaga, aby oferta obejmowała całość przedmiotu zamówienia. W zakresie rzeczowym należy ująć wszystkie roboty i usługi niezbędne do zrealizowania zamówienia wynikające wprost z dokumentacji projektowych oraz uzgodnień i opinii branżowych, jak również w niej nieujęte, a niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższ kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2024-03-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |