Organizacja i prowadzenie specjalistycznych zajęć oraz terapii ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Myslenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00238112
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-08 22:45
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6811693477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczne
Wykonawcy
13 przyznanych
Anita WoźniakMyślenice, PL
26 460 PLNNEUROKINESIS REHABILITACJA MICHAŁ JANIAMyślenice, PL
22 572 PLNAS Rehabilitacja Aleksandra SuderMyślenice, PL
19 600 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
36 860 PLN"INTENSO" Poradnia Terapii Sensorycznej Barbara CyganTrzemeśnia, PL
36 860 PLNCENTRUM WSPIERANIA ROZWOJU DZIECKA "CREDKA" MARTA CEBULAMszana Dolna, PL
23 280 PLNGabinet neurologopedyczny Moja wyMOWA Marzena PiętkaMyślenice, PL
28 800 PLNMagdalena MilaMszana Dolna, PL
37 232,4 PLNMonika Nalepa Gabinet Diagnostyczno-Terapeutyczny,Mszana Dolna, PL
24 500 PLNKatarzyna DyrdaŚwiątniki Górne, PL
3600 PLNDanuta HodurekDobczyce, PL
7000 PLNJULIA TOMASZEWSKAMyślenice, PL
13 000 PLNJustyna KokoszkaWęgrzce Wielkie, PL
7000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.