Przebudowa dróg gminnych: Część 1: Przebudowa drogi gminnej nr 180280W (ul. Narutowicza) w Legionowie w zakresie przebudowy chodnika i zjazdów; Część 2: Przebudowa ul. Wrzosowej oraz ul. Zacisznej.

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00240083
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00240083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-12 08:05
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ebd11b7-c671-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyInstalowanie znaków drogowychRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00240083 z dnia 2024-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych: Część 1: Przebudowa drogi gminnej nr 180280W (ul. Narutowicza) w Legionowie w zakresie przebudowy chodnika i zjazdów; Część 2: Przebudowa ul. Wrzosowej oraz ul. Zacisznej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227663491

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych: Część 1: Przebudowa drogi gminnej nr 180280W (ul. Narutowicza) w Legionowie w zakresie przebudowy chodnika i zjazdów; Część 2: Przebudowa ul. Wrzosowej oraz ul. Zacisznej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ebd11b7-c671-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00240083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036658/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa ul. Wrzosowej (odc. od ul. Polnej do ul. gen. B. Roi) oraz u. Zacisznej (od ul. Wrzosowej do ul. Słonecznej)

1.1.4 Przebudowa chodnika ul. G. Narutowicza na odc. od ul. kard. S. Wyszyńskiego do ul. Targowej przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. J. Siwińskiego w Legionowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00098096

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Przebudowa drogi gminnej nr 180280W (ul. Narutowicza) w Legionowie w zakresie przebudowy chodnika i zjazdów
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 180280W (ul. Narutowicza) w Legionowie w zakresie przebudowy chodnika i zjazdów.
2. Zakres robót budowlanych:
1) przygotowanie terenu inwestycji, roboty rozbiórkowe,
2) wykonanie robót ziemnych polegających na korytowaniu,
3) przebudowa chodnika z kostki betonowej,
4) humusowanie i obsianie poboczy trawą,
5) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową branży drogowej,
2) przedmiarem robót,
3) specyfikacją techniczną` wykonania i odbioru robót,
4) projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 242202,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Przebudowa ul. Wrzosowej (odc. od ul. Polnej do ul. gen. B. Roi) oraz ul. Zacisznej (od. ul. Wrzosowej do ul. Słonecznej)
4. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Wrzosowej (odc. od ul .Polnej do ul. gen. B. Roi) oraz ul. Zacisznej (od. ul. Wrzosowej do ul. Słonecznej)
5. Zakres robót budowlanych:
1) przygotowanie terenu inwestycji, roboty rozbiórkowe,
2) wykonanie robót ziemnych polegających na korytowaniu,
3) przebudowa zjazdów indywidualnych do posesji,
4) przebudowa chodnika z kostki betonowej,
5) przebudowa jezdni asfaltowej,
6) wykonanie odwodnienia,
7) humusowanie i obsianie poboczy trawą,
8) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
6. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) dokumentacją projektową branży drogowej,
2) dokumentacją projektową branży sanitarnej,
3) przedmiarami robót,
4) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót,
5) projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 2005031,23 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

2024-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane