Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na rzecz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy
Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna nr 1
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00240084
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-12 08:05
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9671022973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
2 przyznane
JOANNA KONOPBydgoszcz, PL
12 000 PLNAGNIESZKA MAĆKIEWICZBrzoza, PL
12 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.