Sukcesywna dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych na terenie gminy Wiązownica w 2024 r.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY WIĄZOWNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00240104
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-12 08:13
Lokalizacja
Wiązownica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7921881594
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

Wykonawcy

2 przyznane

RUTKOWSKI & TRĘBACZ S.C. TADEUSZ RUTKOWSKI I MAŁGORZATA TRĘBACZLeżajsk, PL
84 870 PLN
RUTKOWSKI & TRĘBACZ S.C. TADEUSZ RUTKOWSKI I MAŁGORZATA TRĘBACZLeżajsk, PL
84 870 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.