Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL OSW DAFNE w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej 30 (34-500 Zakopane)
Centrum Usług Logistycznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00240354
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00240354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-03-12 09:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c774fcd3-b46a-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 7010270911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00240354 z dnia 2024-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL OSW DAFNE w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej 30 (34-500 Zakopane)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Logistycznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142732546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słoneczna 37
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-789
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.kaliszczak-ochal@cul.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cul.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Hotele, lotnisko, stacja paliw, ośrodki wypoczynkowe, bursy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z demontażem i montażem dźwigu osobowego (windy) do jednostki CUL OSW DAFNE w Zakopanem przy ul. Jagiellońskiej 30 (34-500 Zakopane)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c774fcd3-b46a-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00240354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041181/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wraz z demontażem i montażem Dźwigu osobowego w OSW w Zakopanem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00049682
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/WA/TP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 306000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Demontaż starego i dostawa oraz montaż nowego Dźwigu osobowego oraz świadczenie usług polegających na wykonywaniu przeglądów konserwacyjnych Dźwigu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42414100-2 - Dźwigi
45313100-5 - Instalowanie wind
43322000-6 - Urządzenia do demontażu
50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605), zwanej dalej ustawą Pzp, Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie. W przedmiotowym postępowaniu odrzucono wszystkie złożone oferty.Uzasadnienie:
Oferta nr 1 Wykonawcy Winda-Warszawa Sp. z o.o., ul. Surowieckiego 12, 02-784 Warszawa została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: „Złożona oferta zawiera certyfikat atestu stali konstrukcyjnej o grubości 1,5 mm, a nie jak wymagał Zamawiający w dokumentach przetargowych o grubości nie mniejszej niż 4 mm”
Oferta nr 2 Wykonawcy WINDY WIPRO Sp. z o.o., Kokotów 942, 32-002 Węgrzce Wielkie
NIP 6832103529 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 3 ustawy Pzp: Wykonawca załączył przedmiotowe środki dowodowe w j. chińskim, włoskim i angielskim oraz na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: złożona oferta dla odporności ogniowej drzwi EI120 zawiera 11 nieczytelnych stron spośród 25 co uniemożliwia ocenę zgodności dla zaoferowanego przedmiotu zamówienia z wymogami postawionymi przez Zamawiającego w OPZ.
Oferta nr 3 Wykonawcy Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa, Ul. Pawia 51/72, 01-030
Warszawa, NIP 5252720357 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp: złożona oferta zawiera certyfikat dla drzwi na odporność ogniową EI60, a nie jak wymagał Zamawiający w dokumentach przetargowych o ognioodporności EI120.
Oferta po terminie - Wykonawcy Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o., Bolęcin 41, 09-110 Sochocin została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp: zgodnie z ogłoszeniem o zamówieniu, datą wyznaczoną na platformie zakupowej i SWZ, oferty należało składać do godz. 10:00. Oferta Wykonawcy w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła o godz. 10:44:59
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |