Roboty remontowe w budynkach komunalnych
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00241368
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00241368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-12 13:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-493aeda2-c5c2-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00241368 z dnia 2024-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w budynkach komunalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rembertow.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w budynkach komunalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-493aeda2-c5c2-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025478/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Roboty remontowe w budynkach komunalnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00101789
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 44609,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont 5 lokali mieszkalnych w 3 budynkach komunalnych w zakresie wymiany w nich ogrzewania piecowego na paliwo stałe na ogrzewanie elektryczne, oznaczonych jako:
1. Zadanie Nr 1 - ul. Ilskiego 3 - lokale nr 2 i 3
2. Zadanie Nr 2 - ul. S. Fiszera - lokale nr 1 i 3
3. Zadanie nr 3 - ul. Cyrulików 73 - lokal nr 4
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
- zakres prac obejmuje:
roboty przygotowawcze, rozbiórki, demontaże elementów budowlanych i wyposażenia: piece węglowe, kotły co na paliwo stałe wraz z instalacją co i ccw, osprzęt elektryczny (rozdzielnice lokalowe). Roboty budowlane jak wykonanie uzupełnienia murów cegłą tj. zamurowania otworów czopucha, kotła co, ccw, uzupełnienia tynków, malowanie ścian,
Roboty elektryczne, wymiana przewodów od rozdzielnicy licznikowej do rozdzielnicy lokalu, instalacja gniazd wtykowych, wykonanie odrębnych instalacji pod: grzejniki elektryczne, instalacja wyrównawcza i ochrony od porażeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45810,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45810,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45810,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRIS Krzysztof Wolski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180026650
7.3.3) Ulica: Balzaka 2 lok 165
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-917
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45810,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-04-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |