ZAKUP PSÓW DO PRACY PATROLOWO-OBRONNEJ, DO PRACY WĘCHOWEJ ORAZ DO PRACY BOJOWO-TROPIĄCEJ - WOFiTM/5/2024/TP
WOJSKOWY OŚRODEK FARMACJI I TECHNIKI MEDYCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00241791
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-12 15:00
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5320015017
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bydło, zwierzęta gospodarskie i małe zwierzęta
Wykonawcy
6 przyznanych
Patryk PARASZCZUKZadowice, PL
20 000 PLNMariusz KurekWola Owadowska, PL
18 500 PLNMariusz KurekWola Owadowska, PL
18 500 PLNPiotr JureckiMichów, PL
20 000 PLNHodowla Owczarków Niemieckich Zygmunt Grzesiak,Michów, PL
20 000 PLNUrszula DZIEWULSKAKarwacz, PL
20 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.