Przebudowa drogi gminnej Nr 109754L w miejscowości Siennica Nadolna
Gmina Krasnystaw
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00241830
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00241830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-12 15:19
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a3dc015-b451-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 5641669834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00241830 z dnia 2024-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 109754L w miejscowości Siennica Nadolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasnystaw
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 4
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825763753
1.5.8.) Numer faksu: 825763046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@krasnystaw.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkrasnystaw.bip.e-zeto.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.krasnystaw.ug.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 109754L w miejscowości Siennica Nadolna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a3dc015-b451-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013570/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 109754L w miejscowości Siennica Nadolna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00042349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1647283,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 109754L w miejscowości Siennica Nadolna” polega na opracowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz realizacji robót budowlanych w zakresie kompleksowej przebudowy drogi gminnej w miejscowości Siennica Nadolna.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę drogi gminnej w miejscowości Siennica Nadolna:
2.1. Zakres prac obejmuje m.in.:
a) opracowanie dokumentacji projektowej,
b) roboty przygotowawcze,
c) roboty ziemne,
d) konstrukcja nawierzchni drogi gminnej,
e) zjazdy,
f) obramowanie dróg,
g) pobocza,
h) oznakowanie dróg,
i) roboty wykończeniowe.
2.2. Najważniejsze parametry charakterystyczne drogi objętej przebudową:
Na odcinku od km 0+000 do km 1+600,00 w odniesieniu do konstrukcji nawierzchni drogi zakres robót obejmuje frezowanie istniejącej nawierzchni, wzmocnienie siatką z włókien szklanych powlekanych asfaltem, wykonanie warstwy bitumicznej wiążącej gr. 6 cm oraz ścieralnej gr. 4 cm.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisuje projekt umowy oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (zwany dalej „PFU”), który stanowi integralną część SWZ.
3.1. Program funkcjonalno - użytkowy - załącznik Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2026158,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2744974,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2026158,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Układanie Nawierzchni Drogowych Łukasz Błasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641691578
7.3.3) Ulica: Wróbla 68/51
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-719
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2026158,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-02| 2024-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |