Dokumentacja projektowa - budowa ulicy Piestraka w Tarnowskich Górach
GMINA TARNOWSKIE GÓRY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00241963
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00241963/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-12 21:38
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64645813-cc03-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 6451192909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00241963 z dnia 2024-03-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokumentacja projektowa - budowa ulicy Piestraka w Tarnowskich Górach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWSKIE GÓRY
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273009357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzuimzp@mzuimtg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mzuim.tarnowskiegory.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuimtg.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokumentacja projektowa - budowa ulicy Piestraka w Tarnowskich Górach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64645813-cc03-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241963
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037040/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Dokumentacja projektowa budowa ulicy Piestraka w Tarnowskich Górach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00191749
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUiM.263.2.2024.TP2.DP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres prac obejmuje w szczególności:
budowę pasa drogowego (jezdni, chodnika) ulicy Piestraka, zgodnie z zakresem zaznaczonym na załączonej mapie, o łącznej długości ok. 720m,
przebudowę i zabezpieczenie sieci infrastruktury podziemnej i naziemnej
(w koniecznych przypadkach i wg wskazań Zamawiającego),
budowę odwodnienia drogi,
budowę nowego oświetlenia ulicznego wraz z budową oświetlenia dedykowanego na przejściach dla pieszych,
opracowanie projektów zmiany organizacji ruchu drogowego na czas trwania robót oraz docelowej organizacji ruchu wraz z uzyskaniem zatwierdzenia projektów
(z podziałem na etapy realizacyjne), oraz z zastosowaniem urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego,
uzyskanie zgód właścicieli nieruchomości,
wykonanie koncepcji wariantowych rozwiązań projektowych (z podziałem na etapy realizacyjne),
zgromadzenie wszystkich danych z zakresu m.in.: uwarunkowań geotechnicznych
i geologicznych podłoża wraz z niezbędnymi opiniami geologiczno-górniczymi,
pełnienie nadzoru autorskiego w czasie trwania realizacji projektu,
wykonanie projektu ochrony zieleni dla realizacji przedmiotowych prac uwzględniający: inwentaryzację istniejącej zieleni, opis sposobu zabezpieczenia istniejącej zieleni, zasady pielęgnacji zieleni oraz odtworzenia zieleni w przypadku jej uszkodzenia lub zniszczenia - zgodnie z zarządzeniem nr 2323/2023 Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry z dnia 21.02.2023 roku w sprawie ochrony zieleni w toku realizacji działań inwestycyjnych,
zagospodarowanie pasów zieleni: ewentualna wycinka drzew + plan nasadzeń wraz z uzyskaniem zezwolenia na usunięcie kolidującego drzewostanu, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby (nie dotyczy trybu postępowania zrid),
uzyskanie wszystkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii, zgód, ekspertyz, decyzji administracyjnych, koniecznych do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej,
uzyskanie zgody od właściwego organu na realizację robót.
Należy uwzględnić zastosowanie specustawy drogowej (ustawa z dnia 10 kwietnia 2003 roku o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 162)
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest również we wzorze umowy – załącznik nr 2 do SWZ, stanowiącymi integralną część niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale V SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169125,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268140,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169125,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI PROJEKTOWE ILONA MROZEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6261475165
7.3.3) Ulica: al. Legionów 8 lok. 3
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169125,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
| 2024-03-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |