Przebudowa dróg wewnętrznych w m. Stańkowo, gm. Prabuty
Miasto i Gmina Prabuty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00242501
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00242501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-13 10:26
- Lokalizacja
- Prabuty, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d564145-b52d-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 5811490029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00242501 z dnia 2024-03-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych w m. Stańkowo, gm. Prabuty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Prabuty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwidzyńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Prabuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-550
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@prabuty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prabuty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/prabuty1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych w m. Stańkowo, gm. Prabuty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d564145-b52d-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00242501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006773/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg wewnętrznych w m. Stańkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00044943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2024.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg wewnętrznych w zakresie wymiany nawierzchni jezdni i zjazdów z gruntowej na twardą oraz wprowadzenie nowej organizacji ruchu w ramach programu uporządkowania układu komunikacyjnego terenu byłego PGR Stańkowo, gm. Prabuty.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:
1) przebudowę dróg wewnętrznych w zakresie wymiany istniejącej nawierzchni gruntowej na nawierzchnię twardą z kostki betonowej drogowej gr. 8 cm
2) utwardzenie terenu o nawierzchni z kostki betonowej drogowej gr. 8 i 6 cm
3) wymianę istniejącej nawierzchni gruntowej zjazdów na nawierzchnię twardą z kostki betonowej drogowej gr.8 cm
4) przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej w zakresie wymiany istniejących rurociągów i studni rewizyjnych w złym stanie technicznym o parametrach jak istniejące oraz budowę nowych przykanalików
5) budowę ogrodu deszczowego jako zbiornika retencyjnego wód deszczowych z części nawierzchni twardych dróg wewnętrznych
6) nową docelową organizacją ruchu
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera TOM II OPZ SWZ.
3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera TOM III PPU SWZ.
4. Inwestycja jest dofinansowana z programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja6PGR/2023/1363/PolskiLad.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1837810,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2316076,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1837810,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo - Handlowy Łukasz Kamiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811774548
7.3.3) Ulica: Dębowa 4
7.3.4) Miejscowość: Prabuty
7.3.5) Kod pocztowy: 82-550
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1837810,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-03-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |