„Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Rajcza”.
GMINA RAJCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00242551
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-13 10:36
- Lokalizacja
- Rajcza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5532511956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
6 przyznanych
MARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
21 033 PLNMARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
4674 PLNMARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
21 033 PLNMARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
11 685 PLNMARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
18 696 PLNMARCIN ŁYSOŃŻabnica, PL
21 033 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.