„Remontu instalacji elektrycznej budynku nr 16 na terenie kompleksu wojskowego nr 0589 przy ul. Brechta 16 w Warszawie”.
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00242677
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00242677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-13 11:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34099184-d556-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 5242376036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie okablowania komputerowegoInne instalacje elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00242677 z dnia 2024-03-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remontu instalacji elektrycznej budynku nr 16 na terenie kompleksu wojskowego nr 0589 przy ul. Brechta 16 w Warszawie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017172392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Leonarda Skierskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozjw3964@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozjw3964.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jw39641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remontu instalacji elektrycznej budynku nr 16 na terenie kompleksu wojskowego nr 0589 przy ul. Brechta 16 w Warszawie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34099184-d556-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00242677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00084833/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wymiana instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Brechta 16 w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8.2024.Z
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remontu instalacji elektrycznej budynku nr 16 na terenie kompleksu wojskowego nr 0589 przy ul. Brechta 16 w Warszawie”.
Opis wg kodu CPV:
45310000-3
45311100-1
45311200-2
45312200-9
45314320-0
45317000-2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dokumentację postępowania „Remont instalacji elektrycznej budynku nr 16 na terenie kompleksu wojskowego nr 0589 przy ul. Brechta 16 w Warszawie” przygotowano w oparciu o projekt techniczny, uwzględniający zakres prac remontowych niewystarczający w odniesieniu do obecnych sytuacji i potrzeb Użytkownika obiektu.W wyniku przeprowadzonych konsultacji, Zamawiający uznał, że przewidywana korekta zakresu prac prowadzi do znacznej zmiany zakresu zamówienia.
| 2024-03-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |